Pokaal 150ml/250ml

Valgele või klaasist pokaalile saab lisada Sinu poolt soovitud teksti.
Näiteks nime või lause. Tekstile saab juurde lisada erinevaid kujundeid. Hästi sobivad näiteks südamed või tähekesed. Tähele tasub panna, et mida pikem tekst, seda väiksema kirjaga tekst jääb.

Personaalse tekstiga pokaalid on ideaalne kingituse endale või sõbrale. 

Pokaalid sobivad väga hästi ka pulmapokaalideks!

Plastikust pokaali hind sisaldab ühe nime lisamist. Kui soovid mõlemale poole pokaali teksti/nime, siis kirjuta enne ostu sooritamist oma soovist info@sofiedesign.ee (lisatekst +3€).
Klaasist pokaali hind sisaldab kahe nime lisamist.

Lisa ostukorvi nii palju pokaale kui soovid. Info igale pokaalile valitud teksti ja fondi kohta lisa tellimuse vormistamisel lahtrisse "Lisa märkmed kohaletoimetamise kohta." Hetkel on tekstide tegemiseks valikus 6 tooni. Piltidel olevatel valgest plastikust pokaalidel on kasutatud matti kuldset, sädelevat kuldset ja lillat tooni püsivat vinüüli. Klaasist šampusepokaalil on kasutatud rose gold tooni vinüüli. Valikus olevad fondid on näha fotolt. Kui Sa ei leia sobivat fonti, siis küsi teisi fondivalikuid chati aknas.

Pokaalid valmivad peale ostu sooritamist 3-5 tööpäeva jooksul.

Pokaali materjal:

Valik 1 (150ml):
Plastikust veinipokaal on korduvkasutatav 
ja valmistatud TT plastikust. TT tüüpi plastik on BPA vaba, taastöödeldav, purunematu kasutades. TT plastik ei sobi mikrolaineahjus kasutamiseks. Pokaalide pesemiseks sobib ainult käsipesu.

Valik 2 (250ml): 
Klaas
Pokaali kõrgus 23cm.
Lisa ostukorvi