Pulmakutsed

Käsitööna valmivad pulmakutsed
Kaunid pulmakutsed on iga pruutpaari unistus.

Pulmakutsed valmivad just sellised nagu pruutpaar soovib. Valikus on mitmeid erinevaid disaine. Samuti on koostöös disaineriga võimalik luua ka täiesti uusi disaine.
Galeriis nähtav pulmakutsete valik ei ole lõplik vaid väike läbilõige pakutavast. Kui oled telefoni salvestanud fotosid pulmakutsetest, mis Sulle meeldivad siis saab teha ka just sellised kutsed nagu soov on. Kõik on võimalik!

Kui Sul on juba soovitud pulmakutsetest idee olemas siis anna mulle sellest teada ja vaatame, kuidas see käega katsutavaks pulmakutseks muuta.

Käsitöö pulmakutsete hinnad algavad 5€/tk. Soovi korral on võimalus juurde tellida ka sobivas suuruses ja toonis ümbrikud.

Ümbrikute valikusse lisandusid väga luksuslikud ja elegantsed sametist ümbrikud. Hind 10x15cm mõõtudega sametist ümbrikul 3.50€/tk. Miinimum kogus tellimisel on 15tk. Suuremate koguste puhul küsi hinnapakkumist. Värvivalikus on punane, oliivi roheline, tumeroheline, helebeež, hall, tumesinine, must. Ümbriku peale on võimalik lisada teksti ja kinnituskoht kaunistada vahapitseriga (1€/tk).

Tellida saab ühe, kahe ja kolmepoolseid kutseid. Valikus on ka rullkutsed (scroll pulmakutsed). Pulmakutse hind sisaldab kutse teksti trükki ühele sisulehele. Teksti on võimalik lisada ka rohkematele lehtedele.

Lõplik hind sõltub pulmakutse:
  • disainist,
  • kogusest,
  • valitud materjalidest.
Minu kogemus näitab, et alati tasub 2-4 lisakutset tellida. Hiljem kutsete juurde tellimisel peab arvestama kõrgema hinnaga, sest kutsed tuleb valmis teha väljaspool tellimuste järjekorda. 

Hinnapakkumise saamiseks võta
ühendust info@sofiedesign.ee

Päringu tegemisel lisage kindlasti ka pulmakuupäev.

Enne tellimuse esitamist tutvu tellimistingimustega.


Digitaalselt kujundatud pulmakutsed.

Galeriis olevad pulmakutsed on mõõtudega 12.7 x 17.8cm.  Miinimum kogus tellimisel on 15tk. Väiksema koguse tellimisel lisandub trüki ettevalmistuse tasu16€. 

Hind
1. Curious Metallics Ice Silver kartong 300g
2. Valge või loodusvalge kartong 250g/300g
3. Akvarell kartong 250g

Ühepoolse trükiga kutse hind 4.00€,
kahepoolse trükiga kutse hind 5.00€. 
(Hind sisaldab kutseid ainsuses/mitmuses sõnastuses. Kui soovite pulmakutseid mitmes keeles, siis lisandub lisatasu vastavalt keelete arvule).

Ümbrikud saab lisatasu eest juurde
tellida. Ümbrikute hinnad alates 0.30€/tk. 

Kutse tagumisele küljele saab trükkida näiteks lisainfo.

Allolevas galeriis olevate pulmakutsete juurde on võimalik tellida ka sama
disainiga kohakaardid (1.50€/tk).

Lisaks galeriis olevatele disainidele on võimalik tellida sobiva disaini ja värvigammaga pulmakutseid. Galeriis olevate digidisainiga pulmakutsete valik ei ole lõplik. Küsi kindlasti teile sobivat kujundust.
Kui pulmakutsed on tellitud siis kogemus näitab, et lähiajal tasub ära tellida ka külalisteraamat, kingitustelaegas, pulmaalbum(id). Varakult tellides, saad olla rahulik, et teie pulmapäevaks soovitud asjad valmivad aegsasti ning kiirustamisega seotud stress jääb olemata.

Tee päring alloleva vormi kaudu:

Email again: