Kuidas tellida?

Tellimuse vormistamiseks kirjutage oma soovist e-posti aadressile info@sofiedesign.ee, täitke allolev tellimusvorm või helistage numbril +372 5028 398. Eelevalt kokku leppides saab soovi korral tulla Viimsi Äritaresse materjalide ja disainidega tutvuma.

Kui oleme kokku leppinud toote, koguse, hinna ja disaini osas, edastan ettemaksuarve 50% ulatuses, kui arve summa on alla 150 euro või tellimuse täitmine toimub 7 tööpäeva jooksul, edastan ettemaksuarve 100% ulatuses. Arve teisele osale lisandub postikulu ning teise osamakse maksab tellija enne toodete postiga saatmist. Vajadusel teen näidispulmakutse, mille hind on sõltuvalt kutse keerukusest 7-15.-  

Pulmakutsete valmistamine eeldab tavaliselt koheste kulutuste tegemist (erinevate materjalide sh toorikute, paberite, pitside, paelade jms tellimine), mistõttu ei aktsepteerita tellimuste tühistamist peale 24 tunni möödumist tellimuse edastamisest ja kinnitamisest alates. Samuti ei ole võimalik tellimust tühistada siis kui tellimuse eest on juba tasutud.

Pulmakutsete puhul ootan teksti osa Wordi failina või arusaadava e-kirja osana. Valmis kujundatud teksti saadan kinnitamiseks ja kontrollimiseks. Tellija vastutab tema poolt antud failis võimalike esinevate kirjavigade eest. Tekst trükitakse sellisena, nagu see on antud. Omalt poolt pakun vaid teksti välimuse vormingut. Võimalus on tellida ka kutse teksti kirjutamise teenus, mille hind on 11€.

Nimekiri koostage täpselt nii, nagu soovite kutsutud külaliste nimesid näha pulmakutsel. Nimed kirjutada üksteise alla, ilma järjekorra numbrita ning koos soovitud pöördumisega:  
Kallis Gustav
Kallid Mari ja Jaanus
Armsad Meeli ja Johannes
jne.

Soovitan tellida 2-4 kutset varuks. Lisakutsete tellimus on 50% kallim.

Tellitud tooted saab kätte Viimsist, aadressil Paadi tee 3 (III korrus) Sofie Design kontorist. Mujale saadan tellimuse Smartpostiga. Postikulu sõltub paki suurusest ja kaalust ning jääb vahemikku 4€-8€.

Pärast toodete kättesaamist võib mõistliku aja jooksul esitada pretensiooni. Kui esineb tellitud asjadel minu poolt tehtud trükiviga, valmistan uue toote või kujunduse ning edastan omal kulul. Kui kirjavead olid tellija poolt antud dokumendis või tekstis, maksab paranduste eest tellija.

Tellimuse vormistamisel nõustub tellija, et on antud reeglitega tutvunud ning aktsepteerib neid.