Luksuslik rahakaart karbiga - 2 disaini!

Luksuslik komplekt - käsitööna valminud rahakaart ja samas stiilis karp. Rõõmusta pruutpaari erilise käsitööga. Luksulik rahakaart karbiga rõõmustab nii kinkijaid kui ka kingituse saajaid. 

Disain 1
Rahakaart ja karp on kaunistatud nude´ tooni metallikläikega kartongist ja rose gold peegelkartongist. Käsitöökaarti kaunistab pits, lilled, õielehed ja elevandiluu valge pael, millega saab kaardile ilusa lipsu siduda. 

Kaart avaneb kolmeks osaks ja kaardi sees on piisavalt ruumi teksti kirjutamiseks. Kaarti ja karpi kaunistavad paberist roosid, pits ja pärlid. 

Disain 2
Rahakaart ja karp on kaunistatud helesinisest metallikläikega kartongist ja hõbedasest peegelkartongist. Käsitöökaarti kaunistab pits, valge pael, hõbedased õielehed ja pärlid. Karbi kaanel on pits, valge pael ja süda, kuhu soovi korral saab lisada pruutpaari nimed ja pulmakuupäeva. Lisa info tellimuse vormistamisel lisainfona eraldi juurde. 

Kaart avaneb kolmeks osaks ja kaardi sees on piisavalt ruumi teksti kirjutamiseks. 

Kui soovid kaardi sisse prinditud õnnitlusteksti, siis lisa soovitud tekst tellimuse vormistamisel lahtrisse "Lisa märkmed kohaletoimetamise kohta."

Oluline on märkida luuletus või õnnitlustekst, kaardi saaja(te) nimi/nimed ja õnnitleja(te) nimed.

Kaardi hinna sees on ka õnnesoovide teksti printimine.

NB! Tellimus postitatakse 1-2 tööpäeva jooksul.

Kui soovid personaalset käsitöökaarti pulmadeks siis kirjuta julgelt info@sofiedesign.ee
Lisa ostukorvi
31 €